Zawieszki

Zawieszki reklamowe

Dystrybucja i sprzedaż wyrobów gotowych wymaga czytelnego oznakowania każdego produktu. Rolę tę spełnia poniekąd etykietowanie produktów, przy czym nie w każdej branży tradycyjne etykiety samoprzylepne okazują się wystarczające. Przykładem branży, która wymaga zastosowania innego systemu znakowania towarów jest szeroko rozumiana branża odzieżowa. Firmy zajmujące się produkcją odzieży, jej dystrybucją oraz sprzedażą mogą skutecznie oznaczyć swoje produkt korzystając z takich wyrobów poligraficznych, jak zawieszki reklamowe i metki. Zawieszki reklamowe i metki to także rozwiązanie dla firm działających w branży obuwniczej oraz producentów pluszowych zabawek lub artykułów dekoracyjnych. Montowane za pomocą metkownic lub estetycznych sznureczków zawieszki reklamowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie z różnych względów nie możemy lub nie chcemy aplikować etykiety samoprzylepnej bezpośrednio na produkt.

Druk zawieszek i metek

Zawieszki reklamowe oraz metki wykonujemy w dowolnym formacie i dowolnej wielkości, z możliwością druku jednostronnego i dwustronnego wykorzystując do tego technologię druku fleksograficznego i druku cyfrowego. To umożliwia nam obsługę praktycznie wszystkich podłoży drukowych, przy zachowaniu opłacalności realizacji zleceń niskonakładowych, jaką gwarantuje zastosowanie druku cyfrowego.

Zaokrąglone naroża, proste naroża, różne kształty i możliwość uszlachetnienia druku sprawiają, że nasze zawieszki reklamowe i metki odpowiadają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ale elegancki wygląd to nie wszystko. Projektując i wykonując metki oraz zawieszki reklamowe dla Naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby były one trwałe, a zarazem łatwe w aplikacji. Wszystkie nasze metki i zawieszki mogą mieć wykonane otwory, które ułatwiają ich przywieszenie do odzieży. W zależności od Państwa potrzeb do metek możemy dołączyć odpowiadające im kolorystycznie sznurki, dzięki czemu gotowe zawieszki wraz z systemem aplikacji będą stanowiły harmonijną całość, co z pewnością wpłynie na pozytywne postrzeganie wyrobu przez klienta końcowego.

Zawieszki, metki, zawieszki reklamowe – współpraca

Jesteśmy nowoczesną firmą, odpowiadającą na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Oferujemy kompleksowe usługi związane z drukiem opakowań oraz etykiet. Wykonujemy wysokojakościowe zawieszki reklamowe i metki odzieżowe.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.