Plomby termokurczliwe

Etykiety zabezpieczające znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważna jest ochrona przed ingerencją osób trzecich lub samego towaru. Etykiety zabezpieczające mogą obejmować cały produkt lub wybraną przez klienta część. Stosuje się je praktycznie w każdym rodzaju artykułów – można je spotkać np. w branży kosmetycznej, produktach alkoholowych, napojach. Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z bogatej oferty etykiet, dzięki którym towar zawsze będzie chroniony.

PLOMBY TERMOKURCZLIWE – ZASTOSOWANIE

Plomby termokurczliwe są odpowiedzią na wymagania rynku, które dotyczą zachowania odpowiedniej ochrony oraz zabezpieczenia produktów poprzez plombowanie. Foliowanie termokurczliwe z użyciem plomb daje naszym klientom wiele możliwości. Za ich pomocą można:

  • udzielać gwarancji na oferowany towar,
  • podnieść prestiż sprzedawanych produktów,
  • skutecznie zabezpieczyć artykuł przed otwarciem,
  • zwiększyć zaufanie konsumentów,
  • zabezpieczyć akcyzę na produktach alkoholowych,
  • zwiększyć ochronę przed kurzem.

PLOMBY GWARANCYJNE – SPOSÓB NA ZABEZPIECZENIE TOWARÓW

Najpopularniejsze plomby gwarancyjne to przede wszystkim etykiety typu void. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest uwidocznienie wszelkich prób związanych z naruszeniem etykiety, która potwierdza oryginalność produktu. W przypadku ich uszkodzenia na opakowaniu lub obudowie, na której zostały naklejone etykiety typu void, pojawia się napis lub logo producenta, co pozwala na stwierdzenie, że dany towar został naruszony przez osoby trzecie.