Laminaty saszetkowe

Laminaty saszetkowe

laminaty saszetkoweLaminaty saszetkowe przeznaczone do formowania saszetek znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Saszetki laminowane mogą być wykorzystywane do pakowania substancji sypkich oraz płynnych. Najczęściej znajdują zastosowanie w branży kosmetycznej, a coraz częściej także w branży spożywczej.

Jako profesjonalna drukarnia etykiet ETYLAND specjalizuje się również w druku laminatów saszetkowych dedykowanych do pakowania substancji sypkich i płynnych. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór saszetek laminowanych, które formujemy zgodnie z zadaną gramaturą porcjowanego produktu.

Dobór laminatów saszetkowych uzależniamy od pojemności saszetki, jej zawartości oraz sposobu dystrybucji i sprzedaży. To pozwala nam oferować laminaty saszetkowe, które jeszcze lepiej odpowiadają na specyficzne potrzeby i oczekiwania klientów reprezentujących różne branże i sektory rynkowe.

Laminaty saszetkowe – druk Warszawa

Druk saszetek wykonujemy w najwyższej jakości flexo HD. Technologia druku HD flexo pozwala nam na przygotowanie opakowań odznaczających się wysoką estetyką oraz jakością wydruku – druk do 5 kolorów. Druk na laminatach saszetkowych możemy dodatkowo zabezpieczyć lakierem UV, dzięki czemu saszetki nawet po ekspozycji na promieniowanie słoneczne nie zblakną i nie stracą oryginalnej kolorystyki.

Zamówienia na laminaty saszetkowe przyjmujemy w siedzibie drukarni ETYLAND pod Warszawą oraz drogą elektroniczną. Gotowe wyroby dostarczamy do klientów na terenie miasta Warszawa i pozostałych miast w kraju korzystając z usług renomowanych firm kurierskich. To daje nam pewność, że wszystkie dostawy są realizowane na czas, a laminaty saszetkowe docierają do odbiorców w nienaruszonym stanie.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty na laminaty saszetkowe zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze laminatu adekwatnie do Państwa indywidualnych potrzeb.