Etykiety Peel off

ETYKIETY PEEL OFF – ODPOWIEDNIE OZNAKOWANIE

etykiety peel-off, etykietowaniePrawo w każdym kraju reguluje odpowiednie znakowanie towarów dostępnych na rynku. Zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce oraz Unii Europejskiej do sprzedawanych towarów powinny być dołączone wszelkie niezbędne informacje pozwalające na ich identyfikację. Najprostszym rozwiązaniem identyfikowania produktów jest oznakowanie ich za pomocą etykiety. Z biegiem lat konieczne stało się załączanie coraz to obszerniejszych informacji. Oznaczało to, ze w przypadku niewielkich produktów nie mieściły się one na standardowych etykietach.

Warto przy tym pamiętać, że każda informacja powinna być również czytelna dla konsumenta, dlatego nie można stosować zbyt małej czcionki. Odpowiedzią na nowe wymagania znakowania produktów stały się etykiety peel off. Dzięki rozkładanemu formatowi możliwe jest zawarcie wszelkich niezbędnych informacji dla klienta z zachowaniem odpowiedniej czcionki, która umożliwia sprawne ich odczytanie. Etykiety peel off gwarantują czytelność oraz trwałość zawartych na nich informacji od 0,5 do 2 lat – w zależności od zastosowanego materiału oraz kleju.

Etykiety peel off nazywane są produktami zaliczanymi do grupy etykiet warstwowych. Ich budowa jest bardzo uniwersalna – składają się z dwóch warstw, a te z kolei są ze sobą połączone. Po rozłożeniu otrzymujemy długą etykietę, a złożone wyglądają jak jednostronna książka o niewielkich rozmiarach. Etykiety peel off stanowią prostsze rozwiązanie niż książeczki wielostronicowe.

Rzetelna informacja i rozpoznawalna marka dzięki etykiecie peel off

Jednym z podstawowych zadań etykiety jest zapewnienie rozpoznawalności produktu. Dzięki ciekawemu designowi etykieta zapada w pamięci konsumentów, którzy instynktownie sięgają po znane sobie marki. Jednocześnie dobra etykieta skutecznie wyróżnia produkty danej marki na tle konkurencji, dzięki czemu stają się one bardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców.

Wykorzystując etykiety peel off możemy zapewnić konsumentom rzetelną informację na temat produktu bądź wyrobu, jednocześnie nie rezygnując z atrakcyjnej i rozpoznawalnej etykiety z oryginalną grafiką. Etykiety peel off bardzo dobrze sprawdzają się również jako etykiety promocyjne – od przyciągającą wzrok dodatkową etykietką na opakowaniu możemy zamieścić warunki promocji lub konkursu.

Jako drukarnia etykiet oferujemy wysokie jakości etykiety peel off w różnych kształtach i rozmiarach – od standardowych etykiet prostokątnych, po niewielkie etykiety mieszczące się nawet na zakrętkach butelek z detergentami. Rozmiar oraz kształt etykiet peel off każdorazowo dopasowujemy do potrzeb Klienta, dzięki czemu z łatwością odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby firm reprezentujących różne branże.

Klientów zainteresowanych zamówieniem etykiet typu peel off zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby doradzimy wybór najbardziej optymalnego rozwiązania