Obkurczanie Sleeve

obkurczanie sleeve

SLEEVOWANIE – NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Naszym klientom proponujemy usługi z zakresu zakładania oraz obkurczania etykiet termokurczliwych. Oferta obejmuje  konfekcjonowanie butelek, słoików, puszek oraz innych elementów o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach.

Sleevowanie specjalnymi etykietami często nazywane jest również metodą shrink sleeve. Materiał wykorzystany w tym procesie wykonany jest z wysokiej jakości folii PCV oraz PET. Zastosowanie etykiet takiego rodzaju, które po podgrzaniu  do odpowiedniej temperatury, obkurczają się na produkcie pozwala na  bezpośrednie dopasowanie ich do każdego rodzaju opakowania np. butelki na napoje.

Obkurczanie sleeve wykorzystuje się w przypadku wielu opakowań, gdyż folię można dowolnie spersonalizować. W ten sposób otrzymuje się etykietę idealnie przylegającą do produktu, jednocześnie zachowując przy tym atrakcyjność grafiki. Z tego względu sleevowanie wykazuje wiele zalet zarówno użytkowych jak  i estetycznych.

OBKURCZANIE SLEEVE MA WIELE ZALET

Wykonujemy obkurczanie butelek przy użyciu innowacyjnych metod i technologii, między innymi przy pomocy gorącej pary. Obkurczanie gorącą parą daje gwarancję najwyższej jakości wykonania – wysokiej precyzji oraz równomiernego ułożenia bez jakichkolwiek zmarszczeń czy zniekształceń na danym produkcie. Dzięki zastosowaniu obkurczania gorącą parą jesteśmy w stanie założyć etykietę na dowolnym produkcie, niezależnie od kształtu, rozmiaru i materiału wykonania. Zastosowanie tego nowoczesnego procesu generuje wiele korzyści, do których należy przede wszystkim to, że:

  • etykieta przylega idealnie do całej powierzchni danego opakowania, dzięki czemu sleevowanie można wykonać nawet na dużym produkcie,
  • etykieta może zostać pokryta drukiem na całe swojej powierzchni, co gwarantuje odpowiednie oznakowanie pakowanego produktu,
  • nadruk po obkurczaniu jest odporny na zadrapania oraz otarcia mogące powstać podczas transportu, dlatego obkurczanie butelek wykazuje się dużą trwałością.

Ponadto obkurczanie sleeve skutecznie chroni przed otwarciem produktu przez osoby trzecie. Dzięki temu podczas transportu produkty są właściwie zabezpieczone. Sleevowanie pozwala na duża precyzję i dopasowanie do charakterystycznym cech opakowania. Folia ściśle przylega do powierzchni, co dodatkowo chroni ją przed rozerwaniem. Obkurczanie sleeve znajdzie więc zastosowanie w przypadku każdego rodzaju butelki i opakowania.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Oprócz foliowania termokurczliwego proponujemy między innymi etykiety peel off oraz plomby gwarancyjne najwyższej jakości. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obkurczania gorącą parą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich informacji dotyczących dostępnych produktów i usług