Foliowanie / Zgrzewkowanie

Foliowanie produktów

foliowanie termokurczliweOpakowanie produktu pełni istotną rolę w procesie sprzedaży. To ono przyciąga uwagę potencjalnego klienta i dzięki etykietowaniu produktów odpowiada na jego pytania dotyczące samego wyrobu. Żeby opakowanie dotarło do punktu sprzedaży w nienaruszonym stanie warto zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem, zabrudzeniem oraz ewentualnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Foliowanie produktów to uniwersalna usługa, która umożliwia nam skuteczne zabezpieczenie produktu przed uszkodzeniami, jednocześnie pozwalając na tworzenie atrakcyjnych pakietów.

Zalety foliowania produktów

Do foliowania produktów wykorzystujemy folię o bardzo dobrych parametrach użytkowych. Jest przezroczysta, trwała i elastyczna, dzięki czemu umożliwia zarówno pakowanie produktów o standardowych kształtach, jak i wyrobów o bardziej nietypowych formach. Dlaczego warto z niej korzystać?

Foliowanie produktów to:

  • pewność, że produkty trafią do klientów lub na sklepowe półki w nienaruszonym stanie (folia skutecznie chroni przed uszkodzeniami, do których może dojść w transporcie)
  • skuteczna ochrona wyrobów przed wilgocią, kurzem, zabrudzeniami i innymi zanieczyszczeniami,
  • możliwość estetycznego zapakowania produktu o niestandardowych kształtach,
  • możliwość stworzenia eleganckiego opakowania zbiorczego dla zestawu produktów o różnych kształtach (interesująca alternatywa dla etykiety multipak),
  • sposób na podniesienie wizualnej atrakcyjności produktu.

Foliowanie produktów – współpraca

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby Naszych Kontrahentów usługę foliowania produktów oferujemy w ramach obsługi co-packing oraz jako usługę odrębną. Pracujemy na nowoczesnych maszynach umożliwiających dokładne i szybkie foliowanie produktów niezależnie od ich kształtów. Wiemy, że opakowanie to wizytówka firmy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby opakowania ETYLAND jak najlepiej prezentowały się na sklepowych półkach. Wykonywane przez nas opakowania na bazie foli są estetyczne, trwałe i elastyczne, a co najważniejsze skutecznie zabezpieczają Twój produkt przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

 

FOLIOWANIE TERMOKURCZLIWE – SPOSÓB NA ODPOWIEDNIE ZABEZPIECZENIE PRODUKTÓW

Foliowanie termokurczliwe jest sposobem na bardzo szczelne oraz szybkie zabezpieczenie wszelkiego rodzaju asortymentu do jego transportu – lądowego, lotniczego czy morskiego. Pakowanie tą metodą świetnie sprawdzi się również podczas magazynowania czy składowania towaru. Folia termokurczliwa jest przede wszystkim bardzo prosta w stosowaniu. Podczas pakowania bardzo ciasno przylega do zabezpieczanego produktu, tworząc szczelną warstwę ochronną oddzielającą przedmiot od czynników zewnętrznych. Foliowanie termokurczliwe chroni więc towar przed wilgocią, kurzem i promieniowaniem UV.

Możliwości zastosowania folii termokurczliwej są praktycznie nieograniczone. Stosuje się ją zarówno podczas pakowania stosunkowo niewielkich rzeczy – np. kosmetyków czy butelek do napojów, jak również przedmiotów o dużo większych gabarytach. Najpopularniejsza na rynku jest folia termokurczliwa na butelki. Towar poddany tej metodzie pakowania prezentuje się bardzo estetycznie, a to ma bardzo duże znaczenie w przypadku przedmiotów przeznaczonych do sprzedaży.

NA CZYM POLEGA FOLIOWANIE TERMOKURCZLIWE?

Folia termokurczliwa podczas zastosowania odpowiedniej temperatury zaczyna się kurczyć. Temperatura wykorzystywana w procesie kurczenia nie jest wysoka. W związku z tym metoda foliowania termokurczliwego może być wykorzystywana dla wielu różnych produktów, bez obaw o ich uszkodzenie.