Etykiety Flexo HD

Etykiety HD flexo

Etykiety HD flexo odznaczają się wysoką jakością druku oraz różnorodnością pod względem kształtu i dodatkowych zdobień w postaci ażuru. Drukowane przy pomocy specjalistycznego urządzenia o olbrzymiej wydajności i ogromnych możliwościach etykiety HD flexo z powodzeniem odpowiadają na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Jako profesjonalna drukarnia etykiet dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym umożliwiającym druk fleksograficzny etykiet HD flexo. Pracujemy z rolami o średnicy 720 mm, czyli około 2000 metrów bieżących. Dodatkowo urządzenie HD flexo daje nam możliwość wycinania etykiet od frontu i od spodu, dzięki czemu możemy dostarczać etykiety w dowolnych kształtach, także dekorowane ażurem. Etykiety drukujemy w 5 kolorach, co umożliwia bezkompromisową realizację większości projektów.

To, co wyróżnia technologię druku HD flexo na tle konkurencji to przede wszystkim bardzo wysoka wydajność urządzenia drukująco-wycinającego, co powala na szybką i sprawną realizację zleceń wysokonakładowych. Jednocześnie HD flexo to gwarancja wysokiej jakości druku oraz możliwość przygotowania etykiety w praktycznie dowolnym kształcie. W praktyce technologia ta pozwala na tworzenie etykiet w pełni spersonalizowanych i dostosowanych do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy.

Etykiety HD flexo – najwyższa jakość z dostawą na terenie miasta Warszawa i całego kraju

Drukarnia etykiet ETYLAND od lat z sukcesami odpowiada na potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców z całej Polski. Na potrzeby naszych Klientów drukujemy etykiety flexo HD w różnych kształtach i rozmiarach, z możliwością druku jedno- i wielokolorowego. Gotowe etykiety dostarczamy na terenie miasta Warszawa oraz innych miast w kraju dokładając wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do odbiorcy terminowo.

Zamówienia na etykiety HD flexo przyjmujemy bezpośrednio w siedzibie drukarni oraz drogą elektroniczną. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanej technologii druku pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszych etykiet do konkretnych zastosowań.