Etykiety foliowe

etykiety folioweJeśli zależy Ci na wysokiej trwałości i wytrzymałości, postaw na etykiety foliowe. Wyróżnia je możliwość stosowania na wielu rodzajach produktów. Są elastyczne i odporne na czynniki zewnętrzne, w tym wysokie i niskie temperatury, wilgoć i wodę oraz promieniowanie UV. Etykieta foliowa nie straci również swoich właściwości pod wpływem substancji oleistych czy środków chemicznych. To dlatego tego rodzaju produkty używane są najczęściej w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym, petrochemicznym i spożywczym. Ze względu na odporność na wysokie temperatury etykiety foliowe świetnie sprawdzają się również do oznaczania podzespołów elektronicznych. Ponadto folia umożliwia tworzenie etykiet transparentnych oraz typu otwórz-zamknij – idealnych do umieszczania dużych ilości przydatnych informacji na produkcie.

Idealna etykieta foliowa na Twój produkt

Nasza oferta obejmuje tworzenie etykiet dopasowanych do indywidualnych wymogów klienta. Wytrzymała i atrakcyjna etykieta foliowa może być perfekcyjną ozdobą Twojego produktu oraz poprawić czytelność przekazu, jaki ma dotrzeć do potencjalnego nabywcy. Przemyślany design i zastosowanie odpowiedniej technologii wpłyną na pozytywny odbiór wyrobu, a wysoka jakość etykiety zapewni trwałość zamieszczonym na niej informacjom. Wykonujemy i dostarczamy etykiety foliowe:

  • na kosmetyki,
  • na środki chemii gospodarczej,
  • na chemikalia przemysłowe,
  • transparentne,
  • typu otwórz-zamknij.

Tego rodzaju oznaczenia poradzą sobie wszędzie tam, gdzie etykiety papierowe nie są wskazane. Zapewniamy wysoką jakość wydruku, sprawną produkcję, dostosowanie się do wymogów klienta i merytoryczną pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań. Możliwe jest wyprodukowanie etykiet w dowolnym kształcie i szerokiej gamie rozmiarów. Dostarczamy je w rolkach, w arkuszach lub pojedynczo. Oferujemy też usługi etykietowania produktów, co-packingu i inne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi przedstawicielami celem uzyskania szczegółowych informacji lub nawiązania współpracy.

Czy etykiety foliowe sprawdzą się w Twojej branży?

Nasi Klienci często zastanawiają się, czy etykiety foliowe sprawdzą się w ich branży. Powszechnie uważa się bowiem, że jest to rodzaj etykiet zarezerwowanych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W praktyce etykiety foliowe stanowią uniwersalny nośnik informacji, z którego może skorzystać każda firma – niezależnie od reprezentowanej branży. Etykieta foliowa może zawierać informacje o produkcie, konkursie lub promocji. Może stanowić główne oznakowanie produktu lub przekazywać informacje dodatkowe. Etykiety foliowe wykorzystuje się również jako elementy dekoracyjne np. na opakowaniach zestawów prezentowych czy produktach oferowanych w ramach edycji limitowanych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie i zróżnicowane, a możliwości aplikacji na opakowania plastikowe, kartonowe czy foliowe praktycznie nieograniczone.

Decydując się na wybór etykiet foliowych warto  zwrócić uwagę na jakość druku. Etykieta powinna być nie tylko czytelna, ale przede wszystkim estetyczna. To estetyka etykiety – niezależnie czy jest to etykieta główna, czy element dodatkowy – w dużej mierze decyduje o tym, jak nasz produkt jest odbierany przez potencjalnych klientów. Dobrze zaprojektowane i starannie wykonane etykiety foliowe tworzą wrażenie produktu luksusowego i ekskluzywnego