Bilety

BILETY – BILETY TERMICZNE – DRUKOWANIE BILETÓW

bilety termiczneSport jest coraz bardziej popularnym rodzajem aktywności człowieka. Nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej miejsc związanych z kulturą sportową, a nawet formą rekreacji. Sport, a także kina, teatry czy koncerty…zwiększa się zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi, a jednocześnie na ilość sprzedawanych biletów.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej drukarni biletów zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Obsługujemy nie tylko firmy zajmujące się obsługą wydarzeń sportowych, lecz również organizacją koncertów, różnego typu eventów, a także kina i teatry.

DRUKARNIA BILETÓW – ETYLAND

Jako firma Etyland działamy nie tylko w szeroko pojętej dziedzinie opakowań. Prężnie rozwijamy się również jako drukarnia biletów – druk biletów to osobna gałąź naszej działalności. Oferujemy m.in. bilety termiczne, których druk wykazuje się być efektownym i stosunkowo niedrogim w eksploatacji sposobem. Bilety termiczne drukuje się na specjalnym papierze.

Drukowanie biletów odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych technologii. W efekcie dostarczamy bilety praktyczne, odporne na uszkodzenia i estetyczne. Oferujemy bilety wstępu wyprodukowane na kartoniku o grubości 170-200 g, zazwyczaj podwójnie powlekany. Taki bilet może posiadać podstawowe informacje w formie numeru telefonu, strony internetowej czy adresu miejsca imprezy, a dodatkowe informacje jak cena czy godzina mogą być uzupełniane dopiero przy kasie.

Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest także zagospodarowanie jednej strony, np. biletu termicznego reklamą. Zastosowanie takiego zabiegu, w efekcie nierzadko pokrywa koszty związane z drukiem biletów, a bardzo często stanowi dodatkowy dochód przedsiębiorstwa. Istnieje również opcja zabezpieczenia biletów poprzez metodę numeracji czy hologramu. Bilet może posiadać perforację umożliwiającą oderwanie.

DRUK BILETÓW – WSPÓŁPRACA

Wszystkich zainteresowanych ofertą z zakresu druku biletów zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem. Nasi Doradcy z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji, przedstawią szczegółową ofertę i pomogą wybrać tą najkorzystniejszą dla Państwa firmy. Zapraszamy do współpracy.