Saszetki

Etykiety na saszetki kosmetyczne i kosmetyki

saszetki kosmetyczne i na produkty spożywczedrukWychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży kosmetycznej oferujemy wysokiej jakości etykiety na saszetki kosmetyczne oraz etykiety na kosmetyki. Saszetki kosmetyczne najczęściej pełnią funkcje promocyjne. Znajdują się w nich próbki produktów. Stosuje się je również w sprzedaży detalicznej jako opakowania do produktów sypkich i płynnych. Etykiety na saszetki kosmetyczne drukujemy w technologii druku fleksograficznego oraz druku cyfrowego. Druk wykonany na saszetkach kosmetycznych może być wykończony różnego rodzaju powłoką – lakierem matowym, półmatowym czy połyskowym.

Nowoczesna technologia drukowania w połączeniu z materiałami renomowanych firm oraz możliwością uszlachetnienia druku sprawiają, że nasze etykiety na saszetki kosmetyczne oraz etykiety na kosmetyki są chętnie wybierane przez klientów poszukujących rozwiązań trwałych, a zarazem estetycznych i przyciągających wzrok potencjalnych nabywców.

Saszetki kosmetyczne – różne warianty

Saszetki kosmetyczne to opakowania charakteryzujące się dużą różnorodnością, zarówno pod względem pojemności, jak i funkcjonalności opakowania. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór saszetek kosmetycznych w różnych wariantach. Drukujemy zarówno saszetki klasyczne dla mas płynnych i sypkich, jak i saszetki klasyczne z euro otworem. W asortymencie posiadamy również saszetki kosmetyczne udo z perforacją poziomą i pionową. Opakowania duo doskonale sprawdzają się do konfekcjonowania produktów płynnych i sypkich dając możliwość konfekcjonowania dwóch różnych substancji w jednym opakowaniu. Dla wygody użytkowania saszetki mogą być połączone perforacją poziomą lub pionową.

Nie tylko kosmetyczne – Saszetki na produkty spożywcze i inne

Na potrzeby klientów reprezentujących inne branże drukujemy etykiety na saszetki produkty spożywcze, chemiczne, farmaceutyki i wiele innych. Saszetki na produkty spożywcze są drukowane na laminacie papierowym. Mogą posiadać także warstwę aluminium. Od wewnętrznej strony saszetek na produkty spożywcze nanoszony jest polietylen, który zapewnia zgrzewalność. Saszetki mogą być wykończone warstwą lakierowaną lub zabezpieczane PP lub PET. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo oferowanych saszetek na produkty spożywcze.

Wszelkie wykorzystywane technologie i metody produkcji dopuszczone są do kontaktu z żywnością, a same opakowania gwarantują ochronę przed wysychaniem, wchłanianiem wilgoci i utratą walorów smakowych, a także przed dostępem do powietrza, światła i obcych zapachów. Podobnie, jak druk na saszetkach kosmetycznych i spożywczych, wykonuje się również nadrukowania na opakowania chemicznych. Te jednak wykazują się znacznie wyższą barierą ochronną dopasowaną do produktów, przeznaczenia i metod obróbki.

Klientów zainteresowanych etykietami na kosmetyki i saszetki kosmetyczne, jak również drukiem bezpośrednio na saszetkach zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.