Saszetki

Etykiety na saszetki kosmetyczne i kosmetyki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży kosmetycznej oferujemy wysokiej jakości etykiety na saszetki kosmetyczne oraz etykiety na kosmetyki. Saszetki kosmetyczne najczęściej pełnią funkcje promocyjne. Znajdują się w nich próbki produktów. Stosuje się je również w sprzedaży detalicznej jako opakowania do produktów sypkich i płynnych. Etykiety na saszetki kosmetyczne drukujemy w technologii druku fleksograficznego oraz druku cyfrowego. Nowoczesna technologia drukowania w połączeniu z materiałami renomowanych firm oraz możliwością uszlachetnienia druku sprawiają, że nasze etykiety na saszetki kosmetyczne oraz etykiety na kosmetyki są chętnie wybierane przez klientów poszukujących rozwiązań trwałych, a zarazem estetycznych i przyciągających wzrok potencjalnych nabywców.

Saszetki kosmetyczne – różne warianty

Saszetki kosmetyczne to opakowania charakteryzujące się dużą różnorodnością, zarówno pod względem pojemności, jak i funkcjonalności opakowania. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór saszetek kosmetycznych w różnych wariantach. Drukujemy zarówno saszetki klasyczne dla mas płynnych i sypkich, jak i saszetki klasyczne z euro otworem. W asortymencie posiadamy również saszetki kosmetyczne udo z perforacją poziomą i pionową. Opakowania duo doskonale sprawdzają się do konfekcjonowania produktów płynnych i sypkich dając możliwość konfekcjonowania dwóch różnych substancji w jednym opakowaniu. Dla wygody użytkowania saszetki mogą być połączone perforacją poziomą lub pionową.

Nie tylko kosmetyczne

Na potrzeby klientów reprezentujących inne branże drukujemy etykiety na saszetki produkty spożywcze, chemiczne, farmaceutyki i wiele innych. Klientów zainteresowanych etykietami na kosmetyki i saszetki kosmetyczne, jak również drukiem bezpośrednio na saszetkach zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.