Co-packing

Co-packing to termin, którym określa się kompleksowe usługi pakowania, bądź przepakowywania produktów lub zestawów produktów. Co-packing może obejmować m.in.: konfekcjonowanie, etykietowanie towarów oraz tworzenie zestawów promocyjnych. Tak rozumiane usługi pakowania są zazwyczaj realizowane przez wyspecjalizowane podmioty zewnętrzne dysponujące odpowiednim zapleczem sprzętowym. Korzystają z nich przede wszystkim firmy spożywcze, farmaceutyczne, odzieżowe i kosmetyczne.

Co-packing pozwala producentom ograniczyć koszty związane z wynajmem powierzchni, zatrudnieniem pracowników i wyposażeniem ich w odpowiednie narzędzia umożliwiające sprawne konfekcjonowanie i pakowanie wyrobów gotowych.

Usługi pakowania ETYLAND

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów ETYLAND oferuje profesjonalny co-packing, świadcząc wszelkie usługi związane z przepakowywaniem produktów z opakowań zbiorczych w opakowania jednostkowe, tworzeniem zestawów promocyjnych, dołączaniem gratisów i prezentów do produktów, etykietowaniem i metkowaniem oraz pakowaniem gotowych zestawów na palety.

Nasz zespół tworzy wysoko wykwalifikowany i wyspecjalizowany personel, który dba o terminowość oraz jakość wykonywanych usług, jednocześnie gwarantując skrupulatną realizację wszelkich zaleceń klienta. Ofertę co-packingu uzupełniają usługi świadczone przez drukarnię cyfrową i fleksograficzną ETYLAND. Nasza drukarnia specjalizuje się w druku etykiet shrink sleeve oraz etykiet samoprzylepnych w technologii fleksograficznej i cyfrowej.

Jako rzetelny partner w biznesie dbamy nie tylko o jakość i terminowość, ale również o kompleksowy charaktery oferowanych usług. Naszym Klientom oferujemy aplikację wydrukowanych etykiet oraz foliowanie produktów.

Współpraca

Klientów zainteresowanych współpracą w zakresie co-packingu zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy ETYLAND. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże w doborze najbardziej optymalnego zakresu usług do Państwa potrzeb.