Etykiety Papierowe

etykiety papieroweElegancki i czytelnie oznaczony produkt ma znacznie większe szanse na przyciągnięcie uwagi konsumentów i trafienie do ich koszyków. Etykiety papierowe mogą Ci ułatwić uzyskanie pożądanego efektu, a dzięki swojej funkcjonalności nadają się do różnorodnego wykorzystania. Mogą być zadrukowywane z użyciem kilku technik, a także wypełniane ręcznie. Przeszkód nie stanowi też zastosowanie odmiennych typów kleju – dzięki temu etykieta papierowa może być trwale przymocowana do konkretnej powierzchni lub być łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów. Dzięki temu chętnie używa się tego rodzaju wyrobów do oznaczania produktów spożywczych, opakowań jednostkowych i zbiorczych, a także paczek. Etykiety papierowe świetnie sprawdzają się w roli informacyjnej – mogą zawierać kod kreskowy, dane producenta lub importera, skład itp. Możliwość zastosowania dowolnego rozmiaru, kształtu i grafiki pozwala zaś przyciągnąć uwagę potencjalnego nabywcy i zapewnić produktowi wyróżniający się, stylowy wygląd.

Etykiety papierowe jako główne oznakowanie produktu

Coraz częściej postrzega się etykiety papierowe jako nośnik informacji, a nie element kształtujący wizerunek marki. Tymczasem etykiety papierowe bardzo dobrze sprawdzają się w roli głównego oznakowania produktu – oznakowania, które musi pełnić jednocześnie funkcję informacyjną i promocyjną, a co najważniejsze wyróżnić nasz produkt na tle konkurencji i uczynić go atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców.

Funkcjonalność etykiety papierowej jest w dużej mierze uzależniona do projektu graficznego. Prosta, nie przykuwająca uwagi konsumentów etykieta z pewnością nie przysłuży się budowaniu rozpoznawalnego wizerunku marki, chyba, że jej minimalizm będzie celowy i skorelowany z odpowiednim projektem opakowania. Popularyzacja trendu eko sprzyja temu kierunkowi rozwoju etykiet papierowych, co w żadnym stopniu nie przeszkadza nam w tworzeniu wielobarwnych i ozdobnych etykiet papierowych na potrzeby marek, które nie są zainteresowane budowaniem rozpoznawalności w oparciu o minimalizm i pudełka fasonowe.

Tam, gdzie produkt nie będzie narażony na szkodliwe oddziaływanie wody i wilgoci oraz substancji oleistych etykiety papierowe z powodzeniem odnajdują się w roli etykiet głównych. Odpowiedni dobór kleju zapewnia trwałe mocowanie etykiety, podczas gdy sama etykieta doskonale promuje produkt, jednocześnie przekazując najważniejsze informacje na temat jego przeznaczenia, składu oraz sugerowanego sposobu użytkowania.

Jak można stosować etykiety papierowe?

Nasza drukarnia etykiet ma w swojej ofercie szereg produktów dopasowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Zajmujemy się drukiem i dostarczaniem etykiet o rozmaitych parametrach i przeznaczeniu. Etykieta papierowa może być zastosowana do oznaczania produktów oraz realizacji wielu innych zadań w dziedzinach takich jak handel, usługi, logistyka, przemysł, administracja. Tego rodzaju wyroby świetnie sprawdzają się jako etykiety adresowe, naklejki z kodami kreskowymi itp. Wykonywane z niezwykłą dbałością o detale wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością i estetycznym wyglądem. Proponujemy etykiety papierowe:

  • ozdobne,
  • na alkohol,
  • na owoce i warzywa,
  • termiczne,
  • odlepne,
  • logistyczne.

Zróżnicowanie oferty pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania do każdego zastosowania. W asortymencie mamy również etykiety foliowe i inne produkty o zwiększonej wytrzymałości, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb. Klientom proponujemy fachowe doradztwo, terminowość dostaw i korzystne warunki współpracy oraz szereg usług dodatkowych. Zapraszamy do kontaktu!