Druk cyfrowy

Drukarnia cyfrowa etykiet shrink sleeve

druk cyfrowy, drukarka cyfrowaNaszym Klientom oferujemy druk etykiet shrink sleeve, etykiet Peel Off oraz etykiet samoprzylepnych w technologii cyfrowej. Dodatkowo oferujemy aplikację gotowych etykiet oraz kompleksową konfekcję opakowań.

Etykiety i opakowania drukujemy przy użyciu najbardziej popularnych obecnie maszyn cyfrowych na rynku. Obsługujemy szeroką gamę podłoży drukarskich, co umożliwia nam realizację praktycznie każdego zamówienia.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług drukarni cyfrowej etykiet shrink sleeve oraz innych etykiet i opakowań zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy w każdej chwili służą Państwu radą i pomocą.

Druk cyfrowy to obok druku fleksograficznego jedna z najbardziej popularnych technik druku materiałów opakowaniowych. Jego główną zaletą jest stosunkowo niski koszt wydruku, zwłaszcza w przypadku realizacji zleceń niskonakładowych. W technologii druku cyfrowego wykorzystuje się maszyny drukarskie, które tworzą obraz bezpośrednio na podstawie danych przesyłanych z komputera. Oznacza to, iż realizacja zamówienia nie wymaga użycia nośników pośrednich oraz przygotowania form drukarskich, co nie tylko skraca czas jego realizacji, ale dodatkowo obniża koszty umożliwiając realizację zleceń już od jednego wydruku. Dodatkowo druk cyfrowy umożliwia praktycznie dowolną personalizację każdej pojedynczej kopii drukowanych materiałów, dzięki czemu możemy wykonać spersonalizowane zawieszki reklamowe, etykiety i opakowania, a także karty świąteczne i wszelkie inne wyroby poligraficzne, które pragniemy skierować do konkretnego odbiorcy.

Zalety druku cyfrowego

Podsumowując zalety druku cyfrowego należy zwrócić uwagę na:

  • wysoką jakość druku,
  • szybkość (realizacja zamówienia nie wymaga przygotowania formy drukarskiej),
  • możliwość personalizacji pojedynczych wydruków,
  • możliwość uruchomienia dodruku w dowolnym momencie, bez kosztów związanych z przechowywaniem i magazynowaniem from drukarskich,
  • możliwość modyfikacji/aktualizacji wydruku w dowolnym momencie,
  • niskie koszty druku w przypadku realizacji zleceń niskonakładowych,
  • szerokie spektrum obsługiwanych podłoży drukarskich,
  • łatwość przesyłania danych (projekt druku można przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub udostępnić na serwerze).