Dekoracyjne / pełne

Etykiety termokurczliwe dekoracyjne

Etykiety termokurczliwe dekoracyjne to szczególna kategoria etykiet shrink sleeve, które obok funkcji informacyjnej dodatkowo pełnią rolę dekoracyjną. Etykiety dekoracyjne to najczęściej etykiety pełne, przy czym nie jest to warunek. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania etykiety dekoracyjnej pełniące jednocześnie funkcję etykiety multipak. Powszechnie przyjmuje się jednak, że etykiety termokurczliwe dekoracyjne to etykiety pełne. Decyduje o tym przede wszystkim powierzchnia podłoża drukowego, na którą możemy nanieść dowolny wzór. Warto przy tym pamiętać, iż etykieta dekoracyjna może być stosowana do znakowania produktów. Warunkiem jest tutaj zawarcie na etykiecie wszystkich niezbędnych informacji.

Etykiety pełne – szerokie spektrum możliwości

Etykiety pełne (z ang. full body label) to rodzaj etykiet termokurczliwych, które zazwyczaj okrywają całą powierzchnię pojemnika, ściśle przylegając do jego obrysu. Do tej kategorii zaliczane są także etykiety termokurczliwe półpełne, które tyko częściowo pokrywają powierzchnię pojemnika.

Etykiety pełne mające jednocześnie pełnić rolę etykiet termokurczliwych dekoracyjnych drukujemy na precyzyjnie wyselekcjonowanych foliach termokurczliwych, których dobór gwarantuje ścisłe przyleganie foli od opakowania, przy jednoczesnej wysokiej trwałości druku.

Etykiety termokurczliwe dekoracyjne drukujemy w technologii druku fleksograficznego i druku cyfrowego. Etykiety drukowane cyfrowo polecamy przede wszystkim klientom zainteresowanych realizacją niskiego nakładu lub personalizacją pojedynczych etykiet. W przypadku realizacji zamówień wysokonakładowych wykorzystujemy bardziej korzystną cenowo fleksografię.

Etykiety termokurczliwe dekoracyjne z aplikacją

Staramy się kompleksowo odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów. Nasza oferta w zakresie obsługi etykiet termokurczliwych obejmuje druk etykiet oraz ich aplikację. Aplikację etykiet na opakowania świadczymy w ramach szeroko pojętych usług z zakresu co-packingu. W zależności od bieżącej potrzeby możemy zająć się konfekcjonowaniem opakowań lub tworzeniem zestawów produktów i ich zbiorczym pakowaniem również z wykorzystaniem termokurczliwych etykiet dekoracyjnych.

W zakresie obsługi etykiet termokurczliwych współpracujemy przede wszystkim z przedsiębiorcami reprezentującymi przemysł spożywczy, farmaceutyczny i kosmetyczny.