Sleevowanie – nowoczesna technologia

Naszym klientom proponujemy usługi z zakresu zakładania oraz obkurczania etykiet termokurczliwych. Oferujemy obkurczanie butelek, słoików, puszek oraz innych elementów o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach.

Sleevowanie specjalnymi etykietami często nazywane jest również metodą shrink sleeve. Materiał wykorzystany w tym procesie wykonany jest z wysokiej jakości folii PCV oraz PET. Dzięki tego rodzaju etykietom, podgrzanym do odpowiedniej temperatury, możliwe jest ich obkurczenie się. To wpływa na dopasowanie do pakowanego produktu – np. butelki na napoje.

Obkurczanie sleeve ma wiele zalet

Dzięki temu nowoczesnemu procesowi:

  • etykieta przylega idealnie do całej powierzchni danego opakowania,
  • etykieta może zostać pokryta drukiem na całe swojej powierzchni, co gwarantuje odpowiednie oznakowanie pakowanego produktu,
  • nadruk po obkurczaniu jest odporny na zadrapania oraz otarcia mogące powstać podczas transportu.

Ponadto obkurczanie sleeve skutecznie chroni przed otwarciem produktu przez osoby trzecie. Dzięki temu podczas transportu produkty są właściwie zabezpieczone.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Oprócz foliowania termokurczliwego proponujemy między innymi etykiety peel off oraz plomby gwarancyjne najwyższej jakości. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich informacji dotyczących dostępnych produktów.

Obkurczanie butelek sleeve - sleevowanie