Etykiety foliowe

etykiety folioweJeśli zależy Ci na wysokiej trwałości i wytrzymałości, postaw na etykiety foliowe. Wyróżnia je możliwość stosowania na wielu rodzajach produktów. Są elastyczne i odporne na czynniki zewnętrzne, w tym wysokie i niskie temperatury, wilgoć i wodę oraz promieniowanie UV. Etykieta foliowa nie straci również swoich właściwości pod wpływem substancji oleistych czy środków chemicznych. To dlatego tego rodzaju produkty używane są najczęściej w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym, petrochemicznym i spożywczym. Ze względu na odporność na wysokie temperatury etykiety foliowe świetnie sprawdzają się również do oznaczania podzespołów elektronicznych. Ponadto folia umożliwia tworzenie etykiet transparentnych oraz typu otwórz-zamknij – idealnych do umieszczania dużych ilości przydatnych informacji na produkcie.

Idealna etykieta foliowa na Twój produkt

Nasza oferta obejmuje tworzenie etykiet dopasowanych do indywidualnych wymogów klienta. Wytrzymała i atrakcyjna etykieta foliowa może być perfekcyjną ozdobą Twojego produktu oraz poprawić czytelność przekazu, jaki ma dotrzeć do potencjalnego nabywcy. Przemyślany design i zastosowanie odpowiedniej technologii wpłyną na pozytywny odbiór wyrobu, a wysoka jakość etykiety zapewni trwałość zamieszczonym na niej informacjom. Wykonujemy i dostarczamy etykiety foliowe:

  • na kosmetyki,
  • na środki chemii gospodarczej,
  • na chemikalia przemysłowe,
  • transparentne,
  • typu otwórz-zamknij.

Tego rodzaju oznaczenia poradzą sobie wszędzie tam, gdzie etykiety papierowe nie są wskazane. Zapewniamy wysoką jakość wydruku, sprawną produkcję, dostosowanie się do wymogów klienta i merytoryczną pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań. Możliwe jest wyprodukowanie etykiet w dowolnym kształcie i szerokiej gamie rozmiarów. Dostarczamy je w rolkach, w arkuszach lub pojedynczo. Oferujemy też usługi etykietowania, co-packingu i inne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi przedstawicielami celem uzyskania szczegółowych informacji lub nawiązania współpracy.