Etykietowanie produktów

Etykietowanie i znakowanie produktów

Etykietowanie towarów i znakowanie opakowań pełni bardzo ważne funkcje, zarówno z perspektywy konsumentów, którzy z etykiet czerpią informacje o produktach, jak i z punktu widzenia logistyki. Etykietowanie produktów pozwala nanieść na opakowania różne dane – od numeru partii i daty produkcji, po datę przydatności wyrobu do użycia. W branży spożywczej i kosmetycznej etykietowanie towarów i produktów jest ściśle określone przepisami prawa. Ich znajomość pozwala na prawidłowe znakowanie produktów, co odgrywa bardzo ważną rolę w procesie ich dystrybucji i sprzedaży.

Znakowanie opakowań i etykietowanie produktów to zadania, które bardzo często są realizowane przez firmy zewnętrzne w ramach usługi co-packing. Z usługi etykietowania i znakowania korzystają przede wszystkim firmy z branży spożywczej, farmaceutycznej, odzieżowej i kosmetycznej.

Za zlecaniem znakowania produktów i etykietowania towarów podmiotom zewnętrznym przemawiają oszczędności, jakie firma może wygenerować, tym samym obniżając cenę wyrobu gotowego i zwiększając jego atrakcyjność.

Etykietowanie produktów i znakowanie opakowań – ETYLAND

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizują się w druku opakowań i etykiet, a także świadczeniu usług z zakresu co-packingu. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w dziedzinie etykietowania produktów i znakowania opakowań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami.

Nad prawidłowym przebiegiem procesu etykietowania czuwa nasz Zespół. To wysoko wyspecjalizowani eksperci, którzy pilnują jakości i terminowości realizacji zleceń, jednocześnie pomagając klientom w wyborze najbardziej optymalnej usługi. Obok usług związanych z etykietowaniem towarów oferujemy również usługi związane z zabezpieczeniem produktów gotowych, takie jak foliowanie produktów.

Współpraca

Klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem ETYLAND. Nasz specjalista przedstawi Państwu wszystkie oferowane usługi i pomoże w wyborze tych, które najlepiej wpiszą się w potrzeby Państwa firmy.